Vyberte stránku

Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘

Latinský název Rosa 'Paul's Scarlet Climber'

Popis rostliny

Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘ je vytrvalá růže s krásnými červenými květy. Kvete od června do září a má velké, sytě červené květy s bílými skvrnami. Listy jsou tmavě zelené a lesklé. Rostlina může dosáhnout výšky až 3 metry a je vhodná pro použití jako živý plot nebo na lezení po zdi. Je to nenáročná rostlina, která vyžaduje jen mírnou zálivku a občasnou hnojení.

Jak pěstovat Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘

Růže 'Paul's Scarlet Climber' je velmi oblíbená růže, která je snadno pěstovatelná a má nádherné květy. Je to vytrvalá růže, která může dosáhnout výšky až 3 metry. Kvete od června do září a má sytě červené květy. Abyste mohli úspěšně pěstovat růži 'Paul's Scarlet Climber', je důležité, abyste ji umístili na slunné místo s dobrou drenáží. Růže potřebuje hodně světla, aby mohla kvést. Je také důležité, abyste ji pravidelně zalévali a hnojili. Použijte hnojivo pro růže a aplikujte ho každé 2-3 týdny. Růže 'Paul's Scarlet Climber' může být také řezána. Můžete to udělat, abyste ji udrželi ve formě a abyste podpořili její kvetení. Řezy by měly být provedeny po skončení kvetení, aby se zabránilo poškození květů. Pokud se o růži 'Paul's Scarlet Climber' správně staráte, můžete se těšit na nádherné květy po celé léto.

Využití Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘

Růže 'Paul's Scarlet Climber' je oblíbená pro svou nádhernou barvu a výraznou vůni. Je to vytrvalá růže, která může dosáhnout výšky až 3 metry. Je to ideální volba pro zahradníky, kteří chtějí vytvořit živou stěnu nebo zahradní plot. Může být také použita jako okrasná růže pro vázy a květináče. Jeho květy jsou velké až 6 cm a mají sytě červenou barvu. Květy se objevují od června do září a jsou doplněny zelenou listovou výzdobou. Růže 'Paul's Scarlet Climber' je odolná vůči mrazu a je snadno pěstovatelná.

Botanický popis

Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘ je vytrvalá, lezecká růže s kompaktním, hustým růstem. Její větve jsou pokryty mnoha malými, lesklými listy. Květy jsou velké, jednoduché a mají sytě červenou barvu. Každý květ má 5 lístků a má silnou vůni. Květy se objevují od června do září. Rostlina může dosáhnout výšky až 3 metry.

Původ a rozšíření Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘

Růže „Paul’s Scarlet Climber“ je hybridní růže, kterou vyšlechtil americký šlechtitel Paul Barden. Tato růže byla poprvé vypěstována v roce 2002. Je to středně velká růže s jasně červenými květy, které se objevují od června do září. Květy mají přibližně 5 cm v průměru a jsou uspořádány ve velkých hroznech. Listy jsou tmavě zelené a lesklé. Tato růže je oblíbená pro svou nenáročnost a odolnost. Je odolná vůči chorobám a mrazu. Je to vynikající volba pro použití na plotu nebo jako okrasná růže. Růže „Paul’s Scarlet Climber“ se dnes pěstuje po celém světě. Je oblíbená pro svou nenáročnost a odolnost. Je to oblíbená volba pro pěstitele květin, kteří hledají nádhernou a trvanlivou růži.
Katalog » Popínavé rostliny » Růže ‚Paul’s Scarlet Climber‘